Naše flotila

Chcete vědět, že pro Vás přijede vždy stejný vůz
s řidičem, na kterého je spolehnutí?

Vozy Audi A6 a Škoda Kodiaq jsou kvalitou a komfortem bez kompromisů. TICK TACK TAXI disponuje unikátními vozy, které jsou přizpůsobeny Vašim potřebám. Jejich koncept jsme konzultovali přímo s výrobcem - všechny vozy jsou vyrobeny na zakázku a nejedná se tedy o běžný vůz. Pro Váš nadstandartní komfort je do vozidel instalována řada moderních prvků, ať už zrcátkové taxametry, platební terminály nebo WiFi a další.

Audi A6 a Škoda Kodiaq

  •  
  •  
  •  
  •  
  • Unikátní flotila bílých AUDI A6 a ŠKODA KODIAQ
  • Profesionální řidiči
  • Jednoduchá objednávka  - web, aplikace, telefonicky
  • Unikátní servis na palubě (voda Rajec zdarma, ubrousky)
  • WiFi zdarma

Flotila nejmodernějších vozů

Unikátní flotila bílých limuzín Audi:

AUDI A6 - SEDAN

AUDI A6 sedan nabízí: kožený interiér, klimatizaci, elektrické ovládání oken, zrcátkový taxametr, WiFi, platební terminál pro platby kartou, prvky vysoké bezpečnosti jízdy.

Objednat vůz
ŠKODA KODIAQ

ŠKODA KODIAQ nabízí: kožený interiér, klimatizaci, elektrické ovládání oken, zrcátkový taxametr, WiFi, platební terminál pro platby kartou, prvky vysoké bezpečnosti jízdy.

Objednat vůz
Audi A6 - COMBI

AUDI A6 combi nabízí: kožený interiér, klimatizaci, elektrické ovládání oken, zrcátkový taxametr, WiFi, platební terminál pro platby kartou, prvky vysoké bezpečnosti jízdy.

Objednat vůz
VW Multivany TICK TACK

Potřebujete více místa? Nabízíme Vám cestu multivanem pro 6 cestujících + řidič. Ideální varianta například pro odvoz velkých zavazadel na letiště. Cestu multivanem je třeba objednat předem.

Objednat vůz
GREEN-PRAGUE TAXI

Vedle vozů AUDI A6 disponujeme i vozy střední třídy ŠKODA OCTAVIA CNG, které Vás pod značkou Green Prague přepraví po Praze.
Jezděte ekologicky s Green-Prague.

Zjistit více

Sledujte svou cestu

Každý cestující může sledovat cestu na multimediálním displeji MPS. Na zrcátkovém taxametru vždy vidíte aktuální garantovanou cenu jízdy. Tyto zrcátkové taxametry neumožňují manipulaci s cenou a zabraňují tak předražování. Všechny námi využívané technologie dbají na nejpřísnější zabezpečení evidence a kontrolu. S námi si jste jisti, že víte, kolik platíte a kudy jedete. S námi se nemusíte bát předražení cesty a nefér jednání!

Kontrola Vaší jízdy Trip—ID

Přes Trip-ID se můžete podívat na jízdu, kterou jste realizovali, a překontrolovat její průběh.
Stačí zadat 16místný kód, který najdete na účtence.

Zkontrolovat