O nás

Tick Tack Taxi je moderní pražská taxislužba, lídr v oblasti provozování špičkových a zákaznicky transparentních služeb v oblasti taxidopravy.

Taxislužbu provozuje jednotnou flotilou špičkových vozidel – a to pod dvěma značkami: TICK TACK v oblasti luxusního limuzínového segmentu s vozy Audi A6 + Škoda Kodiaq a GREEN PRAGUE jako taxislužbu špičkové kvality v segmentu ekologických vozidel střední třídy Škoda Octavia.

Pod prémiovou značkou TICK TACK je provozována flotila luxusních vozů AUDI A6 a ŠKODA KODIAQ. V tomto luxusním limuzínovém segmentu nabízí přepravu prémiovými vozy s interiérem vybaveným koženými sedačkami. Dalšími službami jsou internet zdarma či balená voda zdarma pro cestující. Samozřejmostí pak je asistence řidiče při nástupu (otevírání dveří, pomoc se zavazadly), stejně jako garance čistoty a férového transparentního účtování přepravy s možností okamžité kontroly ze strany cestujícího.

Značka moderní ekologické taxislužby GREEN PRAGUE osloví zákazníky flotilou špičkových vozidel ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG. Cestujícím nabízí GREEN PRAGUE JEŠTĚ VÝHODNĚJŠÍ CENY a transparentní férové služby s garancí kvality a špičkového servisu. Vozidla GREEN PRAGUE poskytují cestujícím rovněž nejmodernější interiér s garancí čistoty. Ve vozidlech je také k dispozici zdarma wi-fi pro připojení k internetu, cestující obsluhuje školený uniformovaný řidič.

Jezděte s námi po Praze – all inclusive.