SLUŽBY

Nabízíme luxusní vozy se špičkovým vybavením.  Ve všech vozidlech TICK TACK TAXI je řada moderních prvků pro Vaši pohodlnou a bezpečnou cestu – ať už zrcátkové taxametry pro transparentní účtování nebo platební terminály pro platby kartou, WiFi a další.

Taxi v Praze = TICK TACK TAXI

Tick Tack Audi A6 luxusní taxi

Zrcátkový taxametr

Na zrcátkovém taxametru vždy vidíte aktuální garantovanou cenu jízdy. Tyto zrcátkové taxametry neumožňují manipulaci s cenou a zabraňují tak předražování. Všechny námi využívané technologie dbají na nejpřísnější zabezpečení evidence a kontrolu. S námi si jste jisti, že víte, kolik platíte a kudy jedete. S námi se nemusíte bát předražení cesty a nefér jednání!

Další služby ve voze Škoda Kodiaq zdarma

Pro větší pohodlí Vám nabízíme zdarma neperlivou vodu Rajec a ubrousky.

Wi-Fi

V každém voze je Vám k dispozici připojení na internet zdarma. Během cesty s námi tak můžete například vyřídit e-maily nebo pracovat.

Řidiči

Již během výběrového řízení se soustředíme na maximální profesionalitu našich řidičů – a to jak v rámci pohovorů, tak i následného zaškolení. Znalost Prahy je podmínkou. Důležitá je pro nás nejen profesionalita, ale také morální stránka. Samozřejmostí je u řidičů TICK TACK taxi komunikativní angličtina; poradit a pomoci našim klientům dokáží také v mnoha neočekávaných situacích. Naše řidiče poznáte i díky tomu, že jsou oblečeni do jednotných uniforem.

Chcete se přidat? Neváhejte nás kontaktovat a stát se členem našeho týmu. Napište nám a zašlete životopis na e-mail: kariera@ticktack.cz nebo nám zavolejte na naše HR oddělneí na telefon +420 733 618 027.

Sledujte nás na Instagramu a sídlejte s námi Vaše fotky s hastagem #ticktackcz :